Czas na RESET!
Oddział: , Dodano: 30 kwietnia 2014

Dr Łukasz Kossowski jest kuratorem Działu Sztuki warszawskiego Muzeum Literatury, autorem wielu znaczących i nagradzanych wystaw. Tym razem postanowił przedstawić się jako poeta. Wraz z synem Rafałem – autorem korespondujących z wierszami fotografii, przygotował album poezji „Reset”. Promocja wydawnictwa odbędzie się w Muzeum Literatury 4 czerwca o godz. 18. Gośćmi specjalnymi wieczoru będą Ernest Bryll i Marek Ałaszewski.

Na początku były spotkania z ks. Janem Twardowskim, fascynacja jego poezją – prostą, trafiającą w sedno – i organizacja wystawy poety w Muzeum Literatury.

Łukasz Kossowski „Jak zostałem poetą” – czytaj

Wiersz „Ślepota” w interpretacji Henryka Boukołowskiego:

Więcej: www.czasnareset.pl