Wstrząsająca lektura [wideo]
Oddział: , Dodano: 30 kwietnia 2013

„Kronos”, intymny dziennik Witolda Gombrowicza, ukaże się w sprzedaży za ponad dwa tygodnie. I na pewno wzbudzi kontrowersje. O tym, że lektura ta nikogo nie pozostawi obojętnym, przekonywała we Wsoli Klementyna Suchanow, jedna z osób, które opracowywały owiane legendą zapiski Gombrowicza:

Autorka „Królowej Karaibów” była gościem Muzeum Witolda Gombrowicza 28 kwietnia 2013 r., podczas finisażu wystawy listów Witolda Gombrowicza do J.C. Gomeza. Opowiadała o argentyńskich przyjaźniach Gombrowicza oraz o poszukiwaniu jego korespondencji na Kubie. Pełny zapis tego interesującego spotkania opublikujemy wkrótce.