Znak sprawy: P/2/Dz. Wyd./2013. Informacja o wyborze oferty, dotyczy: Przetargu nieograniczonego na Część I: wykonanie i dostawę katalogu i folderu, Część II: sukcesywne wykonanie i dostawę zaproszeń, ulotek, plakatów i biletów – dla Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie w 2013 r.
Dodano: 26 lutego 2013

Znak sprawy: ZP/2/Dz. Wyd./2013. Informacja o wyborze oferty, dotyczy: Przetargu nieograniczonego na Część I: wykonanie i dostawę katalogu i folderu, Część II: sukcesywne wykonanie i dostawę zaproszeń, ulotek, plakatów i biletów – dla Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie w 2013 r.

Informacja o wyborze dla Części I i dla Części II: pobierz (doc.)