Muzeum Literatury: Ksiazka
Format: 14,5 cm x 21 cm
Okładka: miękka
Cena 3 zł
„Nobilitacje. Sienkiewicz. Reymont. Miłosz. Szymborska”

Folder towarzyszący wystawie otwartej w Muzeum Literatury ze względu na szczególną koncentrację rocznic: 100. rocznica wręczenia Nagrody Nobla Henrykowi Sienkiewiczowi, tuż po 80. rocznicy otrzymania Nobla przez Władysława Reymonta, ćwierć wieku po przyznaniu Nagrody Czesławowi Miłoszowi i rok przed upływem dziesięcioletniego „stażu” noblistki Wisławy Szymborskiej.

Folder przypomina sylwetki polskich laureatów nagrody ustanowionej przez szwedzkiego wynalazcę – Alfreda Nobla.

Wszelkie publikacje Muzeum Literatury można zamawiać: Ilona Lewandowska, kancelaria@muzeumliteratury.pl
Tel. 22 831 40 61 wew. 117

W sprawach merytorycznych dotyczących publikacji i wydawnictw prosimy o kontakt z Działem Wydawniczym: wydawnictwo@muzeumliteratury.pl. Tel. 22 831 40 63
Pozostałe wydawnictwa: