Podcast „Z archiwum fonicznego” – odc. 2 „ks. Jan Twardowski”
Oddział: , Dodano: 17 stycznia 2011

18 stycznia 2011 r. mija pięć lat od śmierci ks. Jana Twardowskiego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa fragment wypowiedzi poety. Zapraszamy do wysłuchania drugiego odcinka podcastu „Z archiwum fonicznego”. Nagranie pochodzi z 30 czerwca 1986 r.

Posłuchaj:

Muzeum Literatury jest w posiadaniu katalogu 3500 nagrań wizualno–fonicznych, z czego ponad 2000 to taśmy szpulowe, na których znajdują się rozmowy z ludźmi kultury, zapisy fragmentów prozy i poezji, czytanych przez samych autorów. Archiwa analogowe poddajemy dźwiękowej renowacji i digitalizacji.

Od grudnia 2010 r. udostępniamy fragmenty naszych nagrań w formie podcastów poprzez naszą stronę internetową.

Patrz też:

Odc. 1. podcastu „Z archiwum fonicznego” – Jan Józef Lipski – więcej